Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Bizi Tanıyın

1992 yılında Ankara Ostim’ de 200m2 lik bir atölyede Fikri SARI ve Avni SARI’ dan oluşan kadrosu ile Türk Sanayisindeki yerini almıştır. Kuruluşun ilk yıllarında küçük sermayeli bir şirket olarak işe başlayan Aysu makine Türkiye’de süt ürünleri ile ilgili gıda sektöründeki kaliteli dolum makineleri eksiğini fark edip ağır ama emin adımlarla ayran,süt, yoğurt dolum makineleri üretmeye başlamıştır. 2000 li yılların başında gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni tezgahlar alınmış AR-GE çalışmaları neticesinde Rotary tipi dolum makineleri üretimine başlanmıştır.Yeni tip makineler Avrupa standardında üretilmekte olup, Avrupalı sanayicilerinde rağbet ettiği bir şirket olmuştur.

Avrupa Birliğine giriş sürecinde üretilen tüm makineler Avrupa Birliği Standartlarında ve CE ve ISO 9001:2008 belgeli üretilmeye başlanmış olup, buna paralel olarak gerek organizasyon gerekse teknikte hızla gelişen Aysu Makine 1992 yılında iki kişilik bir kadroyla çıktığı bu yola 2012 yılında direkt ve dolaylı olarak iş imkanları yarattığı onlarca Mühendis, Teknisyen, Beyaz Yakalı Personel ve İşçisiyle Türk ekonomisine katkıda bulunup faaliyetini sürdürmektedir.

about-img

Vizyonumuz

Gelişen ve sürekli yenilenen dünyanın kullandığı en son teknoloji dolum makineleri üretmek Türk ekonomisine katkıda bulunmak, tüm müşterilerine en kaliteli ürünü satmak, satış sonrası hizmetleri eksiksiz yerine getirerek müşterilerini memnun etmek.

about-img

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnun olması ve bizi tercih etmelerini sağlamak için yenilikçi, teknolojik ve ulaşılabilir olmak. Çevresine ve insan sağlığına duyarlı doğa ile dost devletin kurallarına saygılı ve uyumlu olmak.

about-img

How we work for client

home-icon
step 01
Apply Online
01
home-icon
step 02
Submit Documents
02
home-icon
step 03
Receive Goods
03

Müşteri Yorumları

Our Team

ArabicEnglishRussianTurkish

ARAYIN